Przegrana z Pokerem w drugiej kolejce beach soccer LAKP

Zapowiadał się emocjonujący mecz i tak też było. Warriors nie przegrali tego meczu w głowach przed pierwszym gwizdkiem sędziego. Dyscyplina taktyczna i gra z kontry bardzo szybko zaczęła przynosić rezultaty. Twarda postawa w obronie, świetne interwencje Pawła w bramce i szybkie podania do Paco, który znów zagrał bardzo dobrze. Prowadziliśmy z przeciwnikiem po pierwszej, a także drugiej tercji. W trzeciej odsłonie spotkania stała się jednak rzecz niesłychana. Błędy w kryciu, zbyt wysokie wyjście do przeciwnika i wreszcie straty piłki w środku pola. To nie mogło się dobrze skończyć. Najgorsze jest to, że część zawodników z różnych przyczyn nie przybyła na spotkanie i musieliśmy zagrać z bardzo krótką ławką rezerwowych. Ostateczny rezultat to 5:4 dla Pokera.

data: 4 lipca 2017
godzina: 17.00

Poker Team - Warriors 5-4 (1-2; 2-3)
Erwin Sobiech 7, 25, 27, Tomasz Wnuk 20, 27 - Ayoub "Paco" Kherouf 5, 14, 28, Paweł Myśliwiecki (sam.) 8

Poker: Krzysztof Żukowski - Erwin Sobiech, Piotr Baran, Rafał Banaszkiewicz, Paweł Myśliwiecki. Ponadto grali: Wojciech Krzymowski, Jarosław Duda, Tomasz Wnuk.
Warriors: Paweł Żydek - Grzegorz Bogatko, Tomasz Dański, Cezary Grzegorczyk, Ayoub "Paco" Kherouf. Ponadto grali: Kacper Kamiński, Gabriel Bidas.
Sędziował: Jakub Baran